+3 8 (050) 536-88-25

+30°

На одинці з природою з домашнім комфортом

Переглянути відео
Послуги та розваги

Басейн
Відкритий басейн площею 26 квадратних метрів для всіх постояльців комплексу «Долина Миколая». Очищена вода з контролем рівня температури. Оптимальний рівень глибини дозволить комфортно купатися як дітям, так і дорослим. Сучасний басейн - це ідеальне рішення в спекотну літню пору.
Сауна
Сауна - ще одне місце для відпочинку в нашому комплексі. Побудована за класичною технологією фінська сауна - це не тільки спосіб зігрітися після активного відпочинку в зимовий день, але також і корисна процедура для вашого здоров'я. Наша лазня побудована виключно з натуральних і екологічних матеріалів, а для розігріву використовуються тільки дрова. Відпочинок в Мигово гарантує вам приплив сил і відмінний настрій, але з відвідуванням сауни ви зможете відпочити подвійно!
Лижі і сноуборд
На території нашого комплексу знаходиться міні-траса, яка відмінно підійде для навчання і тренувань. Для просунутих любителів зимового екстриму ми здійснюємо трансфер до гірськолижного курорту «Мигово». На території курорту ви зможете спробувати свої сили на різних сучасних трасах з різним рівнем складності. У Мигово дуже довгий сніжний сезон, а тому, починаючи з пізньої осені і закінчуючи серединою весни при відвідуванні комплексу «Долина Миколая» у вас буде прекрасна можливість покататися на лижах, сноубордах, санках або сноутюбах.
Велосипеди
Захоплюючі гірські прогулянки на велосипедах - це відмінна розвага для любителів літнього екстриму. Ми надаємо в оренду комфортні сучасні велосипеди, а також пропонуємо на вибір кілька цікавих маршрутів різного рівня складності. Відчуйте всю красу літніх Карпат сповна, відвідавши наймальовничіші точки Мигово.